Dostawa i zwroty

Dostawa Twojego zamówienia

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost oraz DHL. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie. Paczki zazwyczaj wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia (jeżeli towar jest dostępny na magazynie). W przypadku niedostępności towaru poinformujemy klienta o terminie jego wysyłki.

Informacja o kosztach dostawy jest dostępna w końcowym etapie zamówienia. Koszty dostawy obejmują koszt pakowania, wysyłki wybraną metodą oraz ubezpieczenie. Istnieje możliwość zapakowania kilku zamówionych przedmiotów do jednej paczki, co zmniejszy koszt wysyłki.

Wszystkie paczki są odpowiednio zabezpieczone i sprawdzone przed wysyłką. Dla uniknięcia nieporozumień, uprzejmie prosimy o dokładne sprawdzenie paczki w obecności kuriera, a w przypadku uszkodzenia o spisanie protokołu szkody.

Zwrot zamówienia

Zgodnie z prawem, klient ma 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot zakupionego towaru. W takim wypadku klient musi odesłać towar na swój koszt, załączając do niego wypełniony formularz zwrotu (dostępny do pobrania niżej). Odsyłany towar może być rozpakowany, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być zniszczonym. W takim wypadku zastrzegamy sobie prawo do zwrotu niepełnej kwoty za zamówienie.

W momencie, gdy otrzymamy zwrot i zweryfikujemy jego zawartość, przekazujemy pieniądze na podane w formularzu zwrotu konto bankowe (nie wliczając kosztów wysyłki).